Bylinný saunový Silvestr v hotelu Atlantis

17.11.2023

Silvestr bývá už spíše jen o alkoholu a petardách. Přitom je to možnost pro zcela spirituální zážitek na ukončení starého roku a přivítání nového. Jeden takový nevšední silvestr a zároveň nevídaná saunová událost se chystá v hotelu Atlantis.

Wellness hotel Atlantis v Brně spolu se sdružením NATURAL SAUNA (zakládající členové Jan "Bega" Pokštefl - spol. i Love Sauna, Jaroslav "Jerry" Penk a Dominik Žitný - spol. BanyaMaster.cz) připravili zážitkový silvestr.

Celá událost bude nejen naplněna opravdu bohatým saunovým programem, ale také ukáže všem návštěvníkům, jak může vypadat magická noc naplněná spiritualitou k přírodě, očistě těla a mysli a propojením s duchem přírody pro vstup ze starého roku do nového.

Kluci z Natural Sauna, spolu v doprovodu se saunérkou Zlatuší Halouskovou, mají připravené přírodní ceremoniály od peelingových procedur až po jejich spirituální ceremoniály a metličkové privátní procedury.

Byliny mají svojí magii a opravdu přírodní ceremoniály mají i duchovní očistu. Ostatně tak se loučili se starým rokem a vítali nový rok už pohanští předkové (i když v jiném datu).

Přesně takové benefity mají ceremoniály z rukou kluků z Natural Sauna. Kluci se tomuto kultu přírody věnují již řadu let a přírodní banya kultuře (východní typ saunování) zasvětili celý život. I proto jejich ceremoniály mají v sobě trochu té magie, obrovskou energii a především svého saunového ducha.

Každý ceremoniál na programu má v tento den svůj význam. Peelingy vám vyčistí tělo a pokožku, bylinné ceremoniály zase tělo a mysl. Připravena je pro vás i metličková procedura, která je nevšedním zážitkem, jelikož tento způsob zde kluci jako průkopníci řadu let stále více popularizují. Učí veřejnost na tento tradiční východní styl saunování ale i léčitelství skrze saunu. Pokud hledáte netradiční a nevšední oslavu silvestra a jste milovník saunování, určitě si tuto událost nenechte ujít.

Hostitelem této akce bude již zmíněný wellness hotel Atlantis v Brně. Krásné prostředí vnitřních i venkovních saun, vodopády, ochlazovací jezero, parní lázně, panoramatické sauny a zapuštěné ohniště do vody. To jsou přednosti saunového světa jaké v Atlantisu najdete. Celý magický program je sestaven, abychom dostatečně využili všech benefitů tohoto resortu a to nejen těch saunových ale také přírodních.

Věřte nám, že odejít z bylinného ceremoniálu naprosto uvolnění, prohřátí a lehce v přírodním limbu rovnou do ochlazovacího jezera pod vodopády, je naprostý skvost.

Přijďte se spolu s námi skrze saunu dotknout přírody a nechat se jí zcela pohltit!

Program bude zajištěn ve všech saunách a to s dostatečným odstupem, abyste mohli navštívit každý ceremoniál i proceduru. Otevřený bude i bazén a vodní bar. 

Pro rezervace hotelu a předprodej vstupenek navštivte

www.hotel-atlantis.cz